Villa Iris for Holiday Rental in Vala Mar Residences


Vile me Qera në Residencen Vala Mar, Gjiri i Lalzit. Në këtë zonë do të gjeni veten të rrethuar me gjelbërim, ku mund të shijoni shëtitjet e gjata dhe te kendshme. Ne afersi te rezidences ka shumë restorante, bare dhe supermarkete. Eshtë i mobiluar plotësisht, me Wi-Fi dhe gjithçka tjetër e nevojshme për pushime fantastike.

 

 

Villa for Holiday Rental

 • Siperfaqja e viles- 150 m2
 • Siperfaqja e kopshtit - 500 m2
 • Kati i pare
  • Dhoma e ndenjes
   • Divan dhe kolltuk
   • Televizor
   • Ajer i kondicionuar
  • Kuzhine e vecuar 
   • Tavoline ngrenie
   • Frigorifer
   • Furre + Pianure
   • Lavastovilje
  • Banjo
   • Kabine dushi
   • Lavatrice
 • Kati i dyte
  • Dhome e gjumit I
   • Krevat dopio
   • Dollap
   • Banjo me kabine dushi
  • Dhoma e gjumit II dhe III
   • Krevat dopio
   • Dollap
   • Ballkon
  • Banjo me kabine dushi
 • Kapaciteti maksimal 7 persona
 •  Minimumi i qendrimit 7 nete ne Korrik dhe Gusht; 4 Nete per pjesen tjeter

Cmimet javore:

 • 01.01 - 31.05....................900 Euro/Java
 • 01.06 - 30.06..................1100 Euro/Java
 • 01.07 - 31.08..................1300 Euro/Java
 • 01.09 - 30.09..................1100 Euro/Java
 • 01.10 - 31.12....................900 Euro/Java

Similar Listings