Vile Luksoze me Pishine me Qera ne Rezidencen Vala Mar


Vile Luksoze me Pishine dhe Pamje Deti ne Vala Mar Residences. Ne kete zone do ta gjeni veten te rrethuar me gjelberim dhe parqe per te shijuar shetitjet tuaja. Residenca ju ofron sherbime te ndryshme si bare, restorante dhe supermarkete. Vila eshte e perbere nga dy kate, tre dhoma gjumi, tre banjo, tarrace, kopsht, pishine dhe parkim i dedikuar ne brendesi te viles. Totalisht e mobiluar, me sistem ngrohje dhe ftohje ne te gjithe ambientin dhe Wi-Fi. Pozicionuar ne vijen e pare te vilave dhe vetem disa hapa larg plazhit ranor. Vila ju ofron cdo komoditet per pushimet tuaja.

 

Vile Luxi me Pamje nga Deti

 • Siperfaqja e brendshme 150 m2
 • Siperfaqja e tarraces 30 m2
 • Siperfaqja e kopshtit 400 m2

Vila eshte e organizuar me dy kate te lidhur me shkalle te brendshme.

 • Kati I
  • Dhome ndenje dhe ngrenie ne nje ambient me dizanj bashkekohor. Ballkon me pamje nga deti. Divan kend i vendosur perballe TV, tavoline ngrenie me karrige per 6 persona. 
  • Kuzhina e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
  • Dhoma e miqve, me dy krevate tek dhe me pamje nga kopshti.
  • Banjo.
 • Kati II
  • Tarrace me pamje nga deti.
  • Ne kete kat ndodhen dy dhomat e tjera te gjumit, te cilat kane banjo private. Dhoma matrimoniale me krevat dopio dhe pamje nga deti. Dhoma e femijeve me dy krevat tek dhe pamje nga kopshti. 
 • Pishine

 

Cmimet javore:

 • 01.01 - 31.05.......................900 Euro/Jave
 • 01.06 - 14.06.....................1000 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06.....................1200 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07.....................1500 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08.....................1800 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08.....................1500 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09.....................1200 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09.....................1000 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12.......................900 Euro/Jave

Similar Listings