Shtepi Pushimi Me Qera ne Gjirin E Lalzit


Apartament me dy dhoma gjumi me qera në Resortin Lura 2, i ndodhur vetëm 200 metra larg plazhit dhe prane shume bareve dhe restoranteve. I rrethuar nga gjelberimi, apartamenti është plotësisht i mobiluar dhe ofron shërbimet e nevojshme per pushuesit. Wi-Fi dhe vend parkimi falas.

Apartament Pushimi Me Qera Ne Gjirin e Lalzit

 • Siperfaqja e apartamentit - 100 m2
 • Ballkon
 • Dhome ndenje
  • Televizor
  • Dy divane
  • Tavoline ndenje
  • Ajer i kondicionuar
 • Kuzhine
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
 • Dhoma e gjumit I
  • Krevat dopio
  • Dollap
 • Dhoma e gjumit II
  • Nje krevat marinar
  • Nje krevat tek
  • Dollap
 • Banjo
  • Lavatrice
  • Dush
 • Kapaciteti maksimal deri ne 6 persona
 • Qendrimi minimal: 
  • 6 nete Korrik dhe Gusht
  • 3 nete Shtator - Qershor

Cmimet Javore:

 • 01.01 - 31.05......................390 Euro/Java
 • 01.06 - 30.06......................450 Euro/Java
 • 01.07 - 31.08......................630 Euro/Java
 • 01.09 - 30.09......................450 Euro/Java
 • 01.10 - 31.12......................390 Euro/Java

Similar Listings