Apartament Pushimi Me Kopsht Me Qera Ne Gjirin e Lalzit


Apartament Me Kopsht Ne Lura 3 Resort Per Qera Pushimesh. Eshte i pajisur me cdo gje qe duhet gjate pushimeve tuaja. Ndodhet 200 m prane plazhit. Resorti ofron siguri, mbikeqyrje, mirembajtje, bar, restorant, fusha sportive, kende lojerash, etj..

 

 

Garden Apartment

 • Sip. apartamenti - 90 m2
 • Sip. kopshti - 170 m2
 • Veranda me tavoline dhe karrige
 • Dhome ndenje
  • Divane dhe TV
  • Dalje ne verande
 • Kuzhina
  • Ene kuzhine
  • Lavastovilje
  • Furre + Pianure
 • Dhome gjumi I me krevat dopio
 • Dhome gjumi II me krevat marinari
 • Banjo me kabine dushi
  • Lavatrice
 • Ajer i kondicionuar dhe Wi-Fi
 • Vend parkimi i dedikuar
 • I pershtatshem per 6 persona

Cmimet Javore

 • 05.01 - 31.05.................500 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06.................600 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06.................730 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08.................910 Euro/Jave
 • 01.09 - 15.09.................730 Euro/Jave
 • 16.09 - 30.09.................600 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12.................500 Euro/Jave
 • 21.12 - 04.01.................730 Euro/Jave

Similar Listings