Apartament Me Nje Dhome Gjumi Me Qera Ne Rezidencat ValaMar


Apartament Me Nje Dhome Gjumi Ne Gjirin E Lalzit. Ndodhet ne resortine rrethuar, ne nje ndertese tre kateshe. Ka nje distance te shkurter me plazhin, prej vetem disa hapash. Zona perreth ofron sherbime te ndryshme, bashke me bare, restorante, supermarkete, kende lojerash, shetitore pergjate plazhit.

 

Apartament Me Qera Ne ValaMar

 • Siperfaqe ap. - 70 m2
 • Ndodhet ne katin e pare
 • Ajer i kondicionuar dhe Wi-Fi
 • Dhome ndenje me divan dhe TV
  • Dalje ne ballkon
 • Kuzhina
  • Ene kuzhine
  • Mikrovale
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie
 • Dhome gjumi me dy krevate tek
 • Banjo me lavatrice
 • I pershtatshem per deri ne 3 persona
 • Vend parkimi i dedikuar

Cmimet Javore

 • 05.01 - 31.05.................350 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06.................420 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06.................510 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08.................640 Euro/Jave
 • 01.09 - 15.09.................510 Euro/Jave
 • 16.09 - 30.09.................420 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12.................350 Euro/Jave
 • 21.12 - 04.01.................510 Euro/Jave

Similar Listings