Vile Pushimi me Qera ne Golem Durres


Vile me Qera ne Golem, me dy kate, tre dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe nje kopsht te madh. Eshte plotesisht e mobiluar, e pajisur me Wi-Fi dhe vend parkimi. Vila eshte e rrethuar nga gjelberimi dhe ndodhet vetem 200 metra larg nga plazhi raror. Gjithashtu ne afersi te saj ndodhen mjaft bare dhe restorante te ndryshe.

 

Vilë me Qera Në Golem Durrës:

 • Sipërfaqja e vilës - 190 m2
 • Sipërfaqja e kopshtit - 300 m2
 • Vend parkimi
 • Wi-Fi
 • Kati perdhe:
  • Dhoma e ndenjes dhe e ngrënies
   • Oxhak
   • Dy divane 
   • Tavolinë ngrënie me 6 karrige
   • Bufe
  • Kuzhinë
   • Frigorifer
   • Furrë
   • Mikrovale
   • Pjatalarëse
   • Tavolina e ngrenies
  • Banjë
  • Ballkon
   • Tavoline me karrige
  • depo
 • Kati i pare:
  • Tre dhoma gjumi me krevate dyshe dhe ballkon
  • Banjë
 • Kapaciteti maksimal 7 persona
 • Qëndrimi minimal 7 netë për Korrik dhe Gusht; 4 netë për pjesën tjetër te vitit

Cmimet javore:

 • 01.01 - 31.05 .....................490 Euro/Javë
 • 01.06 - 30.06 .....................630 Euro/Javë
 • 01.07 - 31.08 .....................840 Euro/Javë
 • 01.09 - 30.09 .....................630 Euro/Javë
 • 01.10 - 31.12 .....................490 Euro/Javë

Similar Listings