Apartamente me Qera ne Himare ne Buze te Detit. Riviera Shqiptare


Apartament shume i kendshem me Qera ne Himare, Riviera Shqipetare. Shijoni nje pamje fantastike te ujerave kristal te pastra te Himares. Zona eshte nje terheqje e mrekullueshme per turistet me natyren dhe historine .

Karakteristika te Apartamentit me Qera ne Himare:

 • Siperfaqe - 65m2
 • Apartament me dy dhoma gjumi
 • Dhoma e dites me divan
 • 50 m nga deti
 • Totalisht i kompletuar
 • Kuzhina me:
  • Frigorifer
  • Furre
  • Mikrovale
  • Makine kafeje
 • Pamje e mrekullueshme e detit nga ballkoni
 • Dhoma e gjumit me:
  • Krevat dopio
  • Dollap
 • Dhoma tjeter me:
  • 2 krevate tek
  • Dollap
 • Nje banjo me dush dhe lavatrice
 • E pershtatshme per 5 persona

Cmimet Javore:

 • 07 Jan – 12 May: ............................................. 271 Euro/week

 • 13 May – 09 Jun: ............................................. 307 Euro/week

 • 10 Jun – 07 Jul: ............................................... 389 Euro/week

 • 08 Jul – 14 Jul: ................................................ 531 Euro/week

 • 15 Jul – 28 Jul: ................................................ 595 Euro/week

 • 29 Jul - 11 Aug: ............................................... 625 Euro/week
 •  12 Aug – 25 Aug: ............................................ 595 Euro/week

 •  26 Aug – 01 Sep: ............................................ 389 Euro/week

 • 02 Sep – 15 Sep : ............................................. 307Euro/week

 • 16 Sep – 15 Dec: .............................................. 271 Euro/week

 •  16 Dec – 06 Jan: .............................................. 389 Euro/week


Similar Listings