Shtepi Pushimi ne Himare. Apartament me Qera Himare


Studio me qera ne Himare, Riviera shqiptare, bregdeti jugor të vendit. E mobiluar dhe me nje pamje fantastike te detit .Himara është një vend që mbledh shume vizitorë në verë, per historine dhe natyrën e saj.

Karakteristikat

 • Siperfaqja - 16m2
 • Studio me 1 dhome gjumi
 • 100 m nga deti
 • Pamje e mrekullueshme nga veranda
 • Veranda -20m2
 • 1 dhome gjumi me:
  • Krevat dopjo
  • Dollap
  • TV
  • Frigorifer
 • 1 banjo
 • E pershtatshme per 2 persona + 1 femije deri ne 4 vjec

Weekly Price:

 • 12 May – 08 Jun: ............................................158 Euro/week

 • 09 May – 06 Jul: .............................................205 Euro/week

 • 07 Jul – 13 Jul: ...............................................268 Euro/week

 • 14 Jul – 27 Jul: ...............................................299 Euro/week

 • 28 Jul – 12 Aug: .............................................315 Euro/week

 •  13 Aug – 24 Aug: ...........................................299 Euro/week

 •  25 Aug – 01 Sep: ...........................................227 Euro/week

 • 03 Sep – 16 Sep : ...........................................205 Euro/week

 • 17 Sep – 16 Dec: ............................................158 Euro/week

 • 17 Dec – 06 Jan: .............................................205 Euro/week


Similar Listings