Apartament Pushimi ne Sarande. Shtepi me qera ne Shqiperi


Apartament i bukur pushimi ne Sarande me qera. Apartament me nje dhome gjumi me nje pamje te mrekullueshme deti. I pozicionuar shume prane qendres se qytetit, ne nje zone shume te qete.

Karakteristikat e Shtepi Pushimi ne Sarande:

 • Siperfaqe apartamenti - 100 m2
 • Pozicionohet ne katin e trete
 • 1 dhome gjumi
 • 1 banje
 • Ballkon i madh me tavoline dhe karrige
 • Dhome ndenje me:
  • 2 divan te hapshem
  • tv
  • kondicioner
 • Kuzhine e kompletuar me te gjitha pajisjet:
  • furre
  • frigorifer
  • makine kafeje
 • Banje e pajisur me:
  • dush
 • Dhome gjumi me:
  • krevat dopio
  • dollap
 • I pershtatshem per 4 persona + 1 femije nen 4 vjec

Weekly Prices:

 • 07 Jan  – 12 May:................ 250 Euro/week
 • 13 May – 09 Jun:................. 280 Euro/week
 • 10 Jun  – 07 Jul:.................. 350 Euro/week
 • 08 Jun  – 14 Jul:.................. 480 Euro/week
 • 15 Jul  – 28 Jul:................... 530 Euro/week
 • 29 Jul  – 11 Aug:.................. 560 Euro/week
 • 12 Aug – 25 Aug:.................. 530 Euro/week
 • 26 Aug – 01 Sep:.................. 350 Euro/week
 • 02 Sep – 15 Sep:.................. 280 Euro/week
 • 16 Sep – 15 Dec:.................. 250 Euro/week
 • 16 Dec – 06 Jan:................... 280 Euro/week

Similar Listings