Apartamente Pushimi ne Sarande. Apartament me pamje deti ne Shqiperi.


Apartament pushimi me qera ne Sarande. Apartament me pamje te bukur deti. I pajisur me gjithcka te nevojshme per te kaluar pushime te kendshme prane detit.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera ne Sarande:

 • Siperfaqja- 90 m2
 • 1 kondicioner ne apartament
 • Apartament me 2 dhome gjumi
 • Ambienti i ndenjes me:
  • divan
  • TV
  • tavoline ngrenie
 • 1 dhome gjumi me:
  • krevat dopjo
  • dollap
 • Kuzhina e kompletuar me:
  • frigorifer
  • sobe
  • aspirator
 • 1 banjo
 • Ballkon
 • Ndodhet ne katin e pare te godines
 • E pershtatshme per 4 persona dhe 1 femije deri ne 4 vjec

Cmimet Javore:

 • 07 Jan - 12 May:................ 230 Euro/week
 • 13 May - 09 Jun:................ 260 Euro/week
 • 10 Jun  - 07 Jul:................. 330 Euro/week
 • 05 Jul  - 14 Jul:.................. 450 Euro/week
 • 15 Jul  - 28 Jul:.................. 500 Euro/week
 • 09 Jul - 11 Aug:.................. 525 Euro/week
 • 12 Aug- 25 Aug:.................  500 Euro/week
 • 26 Aug- 01 Sep: ................. 330 Euro/week
 • 02 Sep- 15 Sep:.................. 260 Euro/week
 • 16 Sep- 15 Dec:.................. 230 Euro/week
 • 16 Dec- 06 Jan:................... 260 Euro/week

Similar Listings