Papafingo Me Qera Ne Sarande Me Pamje Deti


Apartament per qera ne qytetin e Sarandes. I mobiluar dhe pamje fantastike nga deti. Totalisht e mobiluar, per te kaluar pushime sa me te kendshme. .

Karakteristikat e Apartamentit per Qira ne Sarande, Shqiperi:

 • Siperfaqja e papafingos - 200m2
 • Apartamenti per Qira ne Shqiperi vjen me gjithcka ju nevojitet per pushime te kendshme

Apartamenti ka:

 • Nje dhome te bukur dite me pamje nga deti
  • divan
  • LCd TV
  • njesi A/C 
 • Kuzhine e kompletuar
  • Frigorifer
  • Sobe
  • Aspirator
  • Pianure
  • Tavoline e madhe ngrenie
 • Dhoma matrimoniale me pamje
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Krevat tek
  • njesi A/C
 • Dhoma e gjumit nr.2
  • 2 krevate tek
  • dollap
  • njesi A/C
 • 2 banjo moderne, njera me dush
 • Verande e madhe
  • tavoline me karrike per veranden
  • tende dielli ne verande
  • me pamje shume te bukur te detit
 • Lavatrice
 • Mobilim i ri
 • Pamje te plote te detit
 • E pershtatshme per 6 te rritur + nje femije deri ne 4 vjec

Cmimet javore:

 • 06 Jan  - 11 May:................450 Euro/week
 • 12 May - 11 Jun:.................510 Euro/week
 • 12 Jun  - 27 Jun:.................650 Euro/week
 • 28 Jun  - 11 Jul:..................880 Euro/week
 • 12 Jul  - 28 Jul:...................980 Euro/week
 • 28 Jul - 12 Aug:..................1020 Euro/week
 • 13 Aug - 25 Aug:.................980 Euro/week
 • 26 Aug - 31 Aug:.................880 Euro/week
 • 01 Sep - 14 Sep:.................650 Euro/week
 • 15 Sep - 14 Dec:.................450 Euro/week
 • 15 Dec - 05 Jan:..................650 Euro/week

Similar Listings