Studio Apartament me Qera ne Sarande. Apartament pushimi ne Shqiperi


Albania Property Group jep me qera garsoniere ne sarande. Pozicionuar mjaft mire, prane plazhit dhe qendres se qytetit ne te njejten kohe. Apartamenti i pajisur me gjithcka te nevojshme per te kaluar pushime te kendshme.

Karakteristika te Apartamentit me Qera ne Sarande:

 • Siperfaqe -30 m2
 • 1 dhome dite me pamje nga deti
 • TV
 • Ballkon i madh - 9m2
 • Tavoline dhe karrike
 • 7 min me makine nga plazhi publik
 • 5 minuta me makine nga qendra e qytetit
 • Pamje e bukur e qytetit dhe e detit
 • Kuzhina me:
  • furre
  • frigorifer
  • tavoline ngrenie
 • Ajer i kondicionuar
 • I pershtatshem per dy persona
 • Parkim
 • Oborr me hapesire per barbecue

Cmimet Javore:

 • 07 Jan  - 12 May:................ 115 Euro/week
 • 13 May - 09 Jun: ................ 130 Euro/week
 • 10 Jun  - 07 Jul: ................. 165 Euro/week
 • 08 Jun  - 14 Jul: ................. 225 Euro/week
 • 15 Jul  - 28 Jul: .................. 250 Euro/week
 • 29 Jul - 14 Aug: .................. 265 Euro/week
 • 15 Aug - 25 Aug: ................ 225 Euro/week
 • 26 Aug - 01 Sep: ................ 165 Euro/week
 • 02 Sep - 15 Sep: ................ 130 Euro/week
 • 16 Sep - 15 Dec: ................ 115 Euro/week
 • 16 Dec - 06 Jan: ................. 165 Euro/week

Similar Listings