Apartament ne Shitje ne Sarande, Shqiperi. Apartamente me Hipoteke


Apartament me dy dhoma gjumi ne shitje ne qytetin jugor te Sarandes. Apartamenti me pamje mahnitese nga deti . I vendosur në një zonë të qetë pranë detit Jon.

Karakteristikat e Apartamentit

 • Apartamenti me madhësi - 105 m2.
 • I vendosur ne nje ndertese në vijën e pare në Sarandë.
 • Dy dhoma gjumi
 • Një dhomë ndenjeje.
 • Një banjo.
 • Një ballkon i madh
 • E vendosur në katin e tretë të banimit.
 • Pamje mbi gjirin e Sarandës dhe Korfuzit përballë.
 • Vendbanimi është i pozicionuar pranë detit.
 • Ndërtimi me cilësi shume të mirë.
 • Apartament i perfunduar.
 • Dritaret me dopio xham
 • Dritaret dhe dyert e ballkoneve prej Alumini
 • Muret e jashtme me termoizolim.

Rreth Sarandës

 • Saranda është një qytet i vogël turistik me një popullsi prej 35.000 banore.
 • Ajo ka marrë emrin nga manastiri bizantin e
  Agioi Saranda, do të thotë të "Dyzet Shenjtorët".
 • Duke pasur parasysh qasjen e saj bregdetare dhe klima mesdhetare, Saranda është bërë një tërheqje e rëndësishme turistike.
 • Ajo është e vendosur perballe me ishullin e Korfuzit, ne jug të Shqipërisë
 • Duke qenë 30 min me anije nga Korfuzi kjo e bën të lehtë të arritshme.
 • Anijet e lundrimit të cilat kalojnë nëpër ishujt grekë të ndaluar në Sarandë.
 • Vendi i famshëm arkeologjik i Butrintit është vetëm 20 min në jug të Sarandës.
 • Fshati Ksamil i njohur për ujërat e tij te kristalta është gjithashtu 15 min larg.
 • Në rrugën për në Gjirokastër ne rekomandojmë për të shijuar Syrin e kalter

Similar Listings