Apartament Ne Shitje Ne Sarande Buze Detit


Apartamente ne Shitje ne Sarande. I pozicionuar ne nje zone mjaft te kendshme dhe te qete ne qytetin e bukur te Sarandes. Apartamente ne vije te pare bregdetare me pamje nga Ishulli i Korfuzit. 

Apartament ne Shitje ne Sarande:

 • Siperfaqe apartamenti - 82 m2
 • Poizionuar ne kat te 3
 • Apartment i perfunduar
 • Nje dhome gjumi
 • Nje banjo
 • Pamje deti
 • Ndertim i cilesise se larte
 • Dyert e ballkonit dhe dritare me PVC
 • Dritare me grila
 • Dritare me dopio xham
 • Ka prane bare dhe restorante 

Similar Listings