Apartament Shitje Sarande Shqiperi


Apartament per shitje ne qytetin e Sarandes ne katin e fundit. I mobiluar dhe pamje fantastike nga deti. Totalisht i mobiluar me gjitcka te nevojshme.

APARTAMENT Ne SARANDA Ne SHITJE Me HIPOTEKE:

 • Siperfaqja e apartamentit 200 m2
 • Apartament i kompletuar me mobiljet dhe aksesoret e nevojshme
 • Apartament ka:
  • 2 dhoma gjumi
   • 1 dhome me krevat dopjo
   • 1 dhome me 3 krevate tek
  • 2 banjo, njera me dush
  • 1 dhome ndenje
  • Kuzhine e kompletuar
  • Tavoline ngrenie e madhe
  • Verande e madhe
  • Ajer i kondicionuar
 • Mobilje te reja
 • Lavatrice
 • Pamje nga deti

* EKSLUSIVE me ALBANIA PROPERTY GROUP


Similar Listings