Apartamente Per Shitje Ne Sarande


Shitet Apartament me 3 Dhoma gjumi, i vendosur pranë qendrës së qytetit. Vend shumë i bukur, në një lagje të qetë. Ndërtim me cilësi të mirë.Mundësia për të pasur shtëpinë tuaj në këtë qytet të bukur dhe për të shijuar ditët me diell në ujërat kristal të Sarandës.

Apartment in Saranda for Sale:

 • Apartment size - 135 m2
 • Located on the 4th floor
 • Residence with 7 total floors
 • Lift in the residence 
 • Two Balconies 
  • Table+Chairs
  • Umbrella
 • Living room:
  • Angle Sofa
  • Plasma TV
  • A/C
  • Coffee table
 • Kitchen with:
  • Oven
  • Fridge
  • Hob
  • Dining table and chairs
 • First & Second  bedroom:
  • Double bed
  • Wardrobe
 • Third Bedroom
  • Single Bed
  • Wardrobe
 • Two modern bathroom
  • Bathtub
  • Washing machine
 • Well furnished with modern design
 • Furniture of best quality 

All furniture is included in the selling price


Similar Listings