Shitet Vile me Gure ne Sarande. Vile ne Shitje ne Sarande


 VILE E MREKULLUESHME per SHITJE ne SARANDE. Nje vile e kendshme pre guri e rrethuar me oborr per shitje ne qytetin e Sarandes, ne jug te Shqiperise. Vila ne Sarande ofron pamje te mrekullueshme ne Gjirin e Sarandes. 

VILE ne SARANDE per SHITJE:

 • Siperfaqia e godines 525 m2
 • E ndertuar ne 2012
 • Vila ka 4 kate
 • Kati 1 
  • Dy dhoma gjumi
  • 1 dhome dite me kuzhine
  • 1 banjo        
 • Kati 2 
  • Dy dhoma gjumi
  • 1 dhome dite me kuzhine 
  • 1 banjo                                                                                                        
 • Kati i trete dupleks
  • Kater dhoma gjumi
  • 1 dhome gjumi me kuzhine
  • 2 banjo
 • Dritare alumini me grila
 • Dy vend parkime ne oborr
 • E ndertuar e gjitha me gure
 • Kati 1 dhe kati 2 nuk jane te mobiluar
 • Kati i 3 i mobiluar me mobilje cilesore
 • Tavane druri ne vile
 • Dysheme druri ne vile
 • 20 minuta ne kembe nga qendra e qytetit
 • 10 minuta ne kembe nga plazhi
 • Nje zone shume e qete
 • Vila eshte gati per tu banuar                  

Similar Listings