Apartamente ne Sarande. Apartamente per shitje ne Shqiperi.


APARTAMENTE ne SARANDE, me pamje nga deti. Nje vend perfekt per te patur shtepine tuaj te dyte afer qendres se qytetit dhe prane detit Jon. Rezidenca eshte e ndertuar me cilesi te larte. Nje apartament me nje dhome gjumi dhe nje banjo, i mobiluar kendshem.

Karakteristika te APARTAMENTIT ne SARANDE. Apartament per Shitje:

 • Siperfaqe - 85 m2
 • Pozicionuar ne katin e katert
 • Apartament totalisht i perfunduar
 • Mobilim cilesor
 • Apartament me nje dhome gjumi
 • Nje dhome dite
 • Nje banjo
 • Nje ballkon
 •  njesi A/C 
 • TV 
 • Rezidenca me 8 kate
 • Nje ashensor ne rezidence
 • Zone me infrastrukture
 • Afer qendres se qytetit

Similar Listings