Apartament me nje dhome gjumi per shitje ne Sarande, Shqiperi.


FINISHED APARTMENTS in SARANDA. One bedroom apartment for sale, near the sea. 

Karakteristika te APARTAMENTIT per SHITJE ne SARANDE:

 • Siperfaqe - 70 m2
 • Nje dhome gjumi
 • Nje dhome dite
 • Nje banjo
 • Nje ballkon
 • Pak hapa larg detit
 • Dritare me dopio xham
 • Apartament i mbushur me drite
 • Pozicionuar ne katin e katert
 • Rezidenca me 8 kate
 • Ashensor ne rezidence
 • Bare dhe restorante ne afersi
 • 50 metra nga plazhi
 • 10 munuta ne kembe nga qendra e qytetit
 • 15 minuta ne kembe nga porti i Sarandes
 • Zone e qete

Similar Listings