Apartament ne Shitje me Pamje te Mrekullueshme nga Deti ne Sarande, Shqiperi


Apartament i Perfunduar ne Sarande me pamje te mrekullueshme nga deti. Apartament i mobiluar me te ardhura vjetore nga qerate shume te mira. Nje vend shume i mire per te zgjedhur shtepine tuaj te dyte prane detit. Apartamente ne Sarande per Shitje.

 

Apartament i Mobiluar per Shitje ne Sarande:

 • Siperfaqe e Apartament per Shitje - 105 m2
 • Ndodhet ne katin e 4
 • Izolim shume i mire termo-akustik
 • Dhoma e ndenies:
  • Divan
  • TV
  • Ballkon
 • Dhoma e gjumit I:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Ballkon
 • Banjo I me kabine dushi
 • Dhoma e gjumit II:
  • Krevat marinari
  • Krevat tek
  • Dollap
 • Banjo II me dush
 • Ajer i kondicionuar ne te gjithe apartamentin
 • Apartament me cilesi shume te mire
 • Vetem 20 minuta ne kembe nga qendra e qytetit
 • Rezidence me 5 kate
 • 1 ashensor ne rezidence
 • Ndodhet ne nje zone shume te qete
 • Ka prane bare dhe restorante

Similar Listings