Apartament ne Sarande ne Shitje


Apartament për Shitje në Sarandë, me një pamje të mrekullueshme në një nga plazhet më të bukura në jug të Shqipërisë. E vendosur në një zonë shumë të mirë, afër Santa Quaranta Resort, me shumë restorante dhe bare përreth.

Apartament me Pamje nga Deti në Shitje,me dhomë ndenje dhe aneks kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo, dhe dy ballkone me pamje nga deti. E mobiluar me cdo gjë të nevojshme për shtëpine tuaj të pushimeve.

 • Kuzhina:
  • Bufe
  • Sobë
  • Frigorifer
  • Tavolinë ngrënie me karrige
 • Dhoma e ndenjes: 
  • Kënd Divani
  • Tavolinë kafeje
  • Tv
  • Kondicioner
  • Ballkon me tavolinë dhe karrige 
 • Dhomë gjumi: 
  • Një krevat dopio
  • Një krevat tek
  • Dollap
  • Kondicioner
  • Ballkon
 • Banjë: 
  • Lavatrice
  • Dush
 • Në katin e 3
 • Rezidencë me 6 kate
 • Ashensor

* Të gjitha mobiljet janë të përfshira në cmimin e shitjes


Similar Listings