Apartament Ne Shitje Ne Sarande


Apartament Per Shitje Ne Sarande Me Pamje Nga Deti,i pozicionuar në një zonë shumë të mirë, pranë Resortit Santa Quaranta dhe vetëm disa hapa larg nga deti. Komod dhe vendi më i mirë për shtëpinë tuaj të re.

Apartament Me Pamje nga Deti në Shitje, me dhomë ndenje dhe aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe gjithashtu garazh për shitje. Ambient komod dhe relaksues, mobilim modern.

 • Aneks kuzhine me: 
  • Furrë
  • Pianurë
  • Mikrovalë
  • Aspirator
  • Frigorifer
  • Tavolinë ngrënieje dhe karrige  

 • Dhomë ndenjieje me: 
  • Divan
  • Televizor
  • Tavolinë
  • Kondicioner 

 • Dhomë gjumi I me: 
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Kondicioner
  • Banjo me dush

 • Dhomë gjumi II me: 
  • Dy krevat tek
  • Dollap
  • Kondicioner
  • Ballkon me pamje nga deti 

 • Banjo:
  • Dush
  • Lavatrice 

 • Ballkon i madh me tavolinë dhe karrige
 • Në katin e 3
 • Totali i kateve 5
 • Ashensor  

*Të gjitha mobiljet  dhe parkim per dy makina janë të përfshira në cmimin e shitjes


Similar Listings