Shitet Apartament ne Sarande me nje Dhome Gjumi


Albania Property Group ofron një Apartamente për Shitje në Sarandë. Ju do të gjeni në apartament të gjitha pajisjet e nevojshme për një pushim të mirë pushimi. Apartamente ne linjen e pare vetëm 30 metra nga plazhi.

 

Apartamente Prane Detit ne Shitje ne Sarande. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ndodhet ne linjen e pare:

 • Siperfaqja e Apartamentit - 65m2
 • Ndodhet ne katin e 4
 • Rezidence 8-kateshe
 • Ndertim me cilesi te larte
 • Izolim Akustik dhe Termik 
 • Apartament i perfunduare dhe i mobiluare
 • Vendodhje e shkelqyere ne linjen e pare
 • Menaxhim shume i mire i vendit
 • Apartamenti ka:
  • Dhome Gjumi me krevat Dopio 
  • Dhome Ndenje
  • Kuzhine te kompletuar
  • Tavoline ngrenie dhe karrige
  • Lavatrice
  • Banjo me kabine dushi
  • A/C Unit
  • Dollap
 • Apartamenti eshte i mobiluar me orendi moderne

** Kjo prone shitet nen te drejtat eksluzive te Albania Property Group


Similar Listings