Apartamente ne Shitje me Pamje Deti ne Sarande


Apartamente ne Shitje ne Sarande me pamje te mrekullueshme deti. Vendi perfekt per te pasur shtepine e dyte prane detit. Bli apartamente te perfunduara ne Jug te Shqiperise. Ndodhet ne nje zone te qete. Eshte mundesia perfekte per te bere nje investim shume te mire.

Apartament per Shitje ne Sarande:

 • Siperfaqe e apartamentit - 115 m2
 • Ndodhet ne katin e 3
 • Izolim shume i mire termik dhe akustik
 • Apartament me 2 dhoma gjumi
 • Nje dhome ndenje
 • Dy banjo 
 • Apartament cilesor
 • 5 minuta ecje nga qendra e qytetit
 • Ndertesa me 5 kate
 • 1 ashensor ne ndertese
 • Zone shume e qete
 • Bare dhe restorante prane

Similar Listings