Apartamente ne Shitje ne Sarande


Apartamente ne Shitje ne Sarande ne nje zone shume te mire. Apartament me dy dhoma gjumi per shitje me pamje te mrekullueshme deti. Vendi i duhur per te zgjedhur shtepine tuaj te dyte prane detit.

Apartamente ne Sarande per Shitje:

 • Siperfaqe apartmenti - 115 m2
 • Pamje deti fantatike
 • Ndertim i cilesise se larte
 • Dritare me dopio xham
 • Apartamente plot ndricim
 • Ndodhet ne katin e 4
 • Ndertese me 5 kate
 • Zone e qete
 • Vetem 200 metra nga plazhi
 • Ndertesa ka ashensor
 • Bare dhe restorante prane

Similar Listings