Apartament me pamje nga deti per shitje ne Sarande. Apartament per shitje ne Shqiperi.


Saranda VISTA është një residence në qytetin e Sarandës, ne pjesën jug-perëndimore të Shqipërisë. Qyteti i Sarandës është vetëm 30 minuta larg nga ishulli i famshëm grek të Korfuzit. Shumë turistë vizitojne Sarandën nga Korfuzi duke eksploruar qytetin e bukur si dhe vendet turistike si Butrinti.

Karakteristikat Kryesore:

 • Siperfaqa e apartamenteve fillojne nga 47.26m ² dhe shkojnë deri në 88.00m ²
 • Butrinti qe tani eshte pjese e UNESCO-s ndodhet vetëm 16 kilometra larg
 • Manaxhimi i Apartamentit dhe Sherbimet per Qera mund te behen nga Albania Property Group
 • Nje residence me kualitet te larte dhe me pajme te bukura te detit
 • 30 apartamente ne residence qe jane 1+1 dhe 2+1 në dispozicion

Cilesia e Residences:

 • Zgjedhja e ajrit te kondicionuar (shpenzimet shtesë)
 • Zgjedhja e kuzhina (shpenzimet shtesë)
 • Dyer druri
 • Banjo e kompletuar
 • Dush
 • Duble lustrim dritare UPVC (produkt i importuar nga Gjermania)
 • Pishinë
 • Parkim ne Residence

Similar Listings