Apartament me qera ne Tirane


Apartament me qera ne nje zone shume te mire ne Tirane. Apartamenti eshte 2+1 dhe eshte komplet i mobiluar.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera

 • 2 dhoma gjumi
 • Dhome ndenje me:
  • Tv
  • satelit
  • telefon
  • internet
  • komplet e mobiluar
  • kondicioner
 • Kuzhine me:
  • lavastovilje
  • furre
  • mikrovale
  • frigorifer
  • aspirator
  • tavoline ngrenie
 • Dhome gjumi matrimoniale:
  • krevat dopio
  • dollap i madh
  • kondicioner
 • Dhome gjumi teke:
  • 2 krevate tek
  • tavoline pune
  • dollap
 • Orientimi: lindje
 • 2 ashensore ne rezidence
 • 2 banja - njera me kabine dushi, tjetra me vaske
 • 1 ballkon
 • Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete
 • Rezidenca ka 12 kate ne total

Similar Listings