Apartament me qera ne Tirane


Ky apartament ndodhet 30 m larg nga hyrja e amabasadave, prane ambasades kineze.

Karakteristikat:

 • Siperfaqja e apartamentit-80m2.
 • 1 dhome gjumi.
 • E kompletuar me te gjitha gjerat e nevojshme.
 • Ambjenti i ndenjes me mobilje italiane dhe me oxhak.
 • Kuzhina me te gjitha pajisjet.
 • Apartamenti ndodhet ne katin e katert.
 • Rezidenca ka 5 kate gjithsej.
 • 1 banjo.
 • 2 ballkone.
 • Ajer te kondicionuar.
 • Lehtesira parkimi.
 • Internet me wireless.
 • Citofoni.
 • Me parket
 • Dritare dopjo xham.

Similar Listings