Duplex Apartment for Rent in Tirana. Albania Real Estate for Rent


Apartament dupleks afer kompleksit Diname, Tirane. Ambient banimi me oxhak, tre dhoma gjumi dhe tre banjo.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera ne Tirane:

 • Duplex 300 m2
 • Kati 1:
  • sallon me oxhak
  • kuzhine me furre aspirator frigorifer
  • 1 dhome gjumi
  • 1 banje me kabine dushi
 • Kati 2
  • 3 dhoma gjumi
  • 2 banjo
  • sallon
 • Dhome garderobe
 • Vend parkimi per 2 makina
 • Orientimi Jug-Lindje-Perendim
 • Ballkoni shikon Jug

Similar Listings