Apartament me Qira ne Tirane me dy Dhoma Gjumi


APARTAMENT me DY DHOMA GJUMI me QIRA ne TIRANE. Apartamenti me qira ndodhet ne nje zone shume te mire dhe shume te pershtatshme. Ne nje distance shume te shkurter midis Bllokut dhe Parkut te madh te Tiranes. I mobiluar me gjithcka te nevojshme.

APRTAMENTIT me QIRA ne TIRANE:

 • Siperfaqja: 110 m2
 • Sallon:
  • Divane
  • TV
  • Tavoline kafe
  • Tavoline ngrenie
 • Kuzhine:
  • Sobe
  • Pianure
  • Frigorifer
  • Mikrovale
 • Dhoma matrimoniale:
  • Krevat dopjo
  • Dollap
 • Dhoma e dyte e gjumit:
  • Dy krevate tek
  • Dollap
  • TV
 • Dy banjo
 • Banja kryesore me vaske 
 • Lavatrice 
 • Nje ballkon i madh
 • Kondisioner ne cdo ambjent 

 Cmimi: 1300 Euro/muaj


Similar Listings