Ville me qera ne Tirane, Shqiperi.


Vile me qera ne Tirane vetem 10 minuta larg qendres se qytetit. Zone shume e qete dhe e ruajtur me nje kopsht dhe pishine te madhe.

Karakteristikat e Vile me Qera ne Tirane:

 • Vile me qera ne Tirane
 • 10 minuta nga qendra
 • Vile shume cilesore
 • Vila ka 2 kate banimi
 • Kati perdhes perdoret si garazh dhe depo
 • 1 Sallon i madh
 • Kuzhine e ndare
 • 4 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo
 • 500 m2 oborr
 • Pishine
 • Te gjitha dhomat jane me parket
 • Zone shume e qete dhe e ruajtur

Similar Listings