Vile me qera ne Tirane


Nje prone e mrekullueshme me qira ne periferi te Tiranes.

Karakteristikat:

 • Siperfaqja-264m2.
 • Vila ka 3 kate:
  • Kati perdhe-95m2
  • Kati i pare-95m2
  • Papafingo-74m2
 • Vila ndodhet ne Lunder, 5 min me makine nga qendra tregtare TEG.
 • Sistem qendror per ngrohje dhe ftohje.
 • Oborri- 400m2.
 • Hapesire parkimi per 2 makina.
 • Dera kryesore prej hekuri.
 • Dyert e ballkonit dhe dritareve jane material plastik gjerman.
 • Ne katin perdhe jane:
  • Dhome ndenje e madhe.
  • Kuzhina vendoset nga pronari.
  • Banjo.
  • Lavanderi/depo me lavatrice.
  • E shtruar me pllaka.
 • Ne katin e pare:
  • 3 dhoma gjumi
  • 1 banjo
  • Dhoma matrimoniale ka nje ballkon me pamje te bukur..
  • Cilesi e mire e drurit.

Similar Listings