Apartament 1+1 me qera ne Tirane, Shqiperi


Apartament me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet prane rruges Fatmir Haxhiu ne kryeqytet, Tirane.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera ne Tirane:

 • Siperfaqja e apartamentit - 98 m2
 • Dhome gjumi
 • Dhome dite
 • Kuzhine
 • Banjo
 • Orientimi Lindje
 • Pozicionuar ne katin e 11
 • Residenca me 14 kate
 • Dy minuta nga qendra tregtare
  • Zyrat bankare
  • Bare dhe restorante
  • Supermarket
  • Dyqane fashion
 • Pese minuta nga qendra e qytetit

Similar Listings