Zyra me Qira ne Tirane, Shqiperi


Zyra me Qera ne Tirane. Zyrat me Qera ndodhen prane rruges Mustafa Matohiti ne Tirane. Zyra eshte ne kushte shume te mira dhe ka mobilim brenda.

Karakteristikat e Zyra me Qira ne Tirane:

 • Siperfaqja e zyrave - 220 m2
 • Shtate zyra te vogla
 • Kuzhine e pajisur
 • Korridor i madh
  • mund te vendoset recepsioni
 • Tre banjo
 • Dyer te brendshme druri
 • Pozicionuar ne katin 1
 • Ndertesa ka 12 kate
 • Dy ashensore ne ndertese
 • Prane me TVSH dhe Piramiden
 • Residenca ka funksion mix (banim dhe zyra)
 • Pese minuta nga qendra e qytetit

Similar Listings