Apartament 2+1 me qera ne Tirane


Apartament dy dhoma e kuzhine me qera ne Tirane. Lokalizuar ne rrugen Abdyl Frasheri eshte ne distance te shkurter nga bulevardi kryesor dhe nga qendra e qytetit. Apartamenti eshte ne kushte shume te mira, me mobilim te kompletuar.

Karakteristikat e Apartament me Qera ne Tirane:

 • Siperfaqja e apartamentit - 120 m2
 • Nje soxhorno me:
  • Divane
  • Tavoline mesi
  • TV
 • Dhoma e pare e gjumit me:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Komo
 • Dhoma tjeter e gjumit me:
  • Krevat tek
  • Dollap
 • Kuzhina me:
  • Frigorifer
  • Lavastovilje
  • Furre elektrike
  • Aspirator
 • Dy banjo:
  • Lavatrice
  • Kabine dushi
 • Izolim termik
 • Korridor
 • Ngrohje qendrore
 • Dy ashensore ne ndertese
 • Pozicionuar ne katin e 8te
 • Residenca ka 13 kate

Similar Listings