Apartament me Qera ne Bllok, Tirane


Apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Me ne afersi shume bare te ndryshme, restorante, dyqane dhe qendra biznesi. Apartament eshte i mobiluar, i perbere nga nje dhome ndenje, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi dhe nje banjo. Hapesira te medha dhe ndertime cilesore.

 

Apartament me Qera ne Bllok, Tirane

 • Siperfaqja e apartamentit - 100 m2
 • Dhome ndenje:
  • Divan
  • Tavoline kafeje
  • TV
  • Kondicioner
 • Kuzhine:
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure 
  • Mikrovale
 • Dhome gjumi I:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Komo me pasqyre
 • Dhome gjumi II:
  • Dy krevate tek
  • Dollap
  • Tavoline studimi
  • Kondicioner
 • Banjo:
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • Dy ashensore ne rezidence
 • Izolim termik
 • Rezidenca vezhgohet nga kamera
 • Ne katin e 7te
 • Totali i kateve 10te
 • Cmimi per qera afatshkurter 30-35 Euro/Nata
 • Cmimi per qera afatgjate 550 Euro/Muaj

Similar Listings