Apartament 1+1 me Qera ne Tirane


Apartament 1+1 me Qira ne Tiranei mobiluar shume mire ne rrugen "Lidhja e Prizrenit".Vetem disa metra larg qendres se Tiranes.

Apartament me Qera ne Tirane Prane Liqenit Artificial

 • Siperfaqja e apartamentit - 70 m2
 • Internet i disponueshem
 • Ballkon me tavoline dhe karrike
 • Dhome ndenje me aneks kuzhine:
   
  • Divane
  • Tavoline kafeje
  • TV
  • Kondicioner
  • Tavoline ngrenie
  • Mikrovale
  • Furre
  • Frigorifer
 • Dhoma e gjumit me :
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Hyrje per ne ballkon
 • Banjo me :
  • Dush
  • Lavatrice
 • Ne katin e 3te 
 • Me ashensor

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Similar Listings