Zyre me Qira ne Tirane - 750m2


Hapesire per zyra me qira ne kushte shume te mira, e ndodhur ne rrugen "Bardhok Biba" ne Tirane, fare prane qendres se qytetit.

Karakteristikat e Zyre me Qera ne Tirane:

 • Siperfaqja - 750 m2
 • Hapesira permban:
  • Recepsion
  • Kuzhine
  • Tualete 
  • 10 Zyra me siperfaqe te ndryshme
 • Ndodhet ne katin e dyte te nderteses
 • Sistem qendror ngrohje dhe ftohje
 • Kushte te mira dhe materiale cilesore
 • Ashensor i dedikuar
 • 8 vende parkimi 
 • Sistem me kamera sigurie 
 • Roje sigurie 24/7 
 • Orientimi Jug-Lindje

* Hapesira mund te ofrohet e gjitha ne total, ose e ndare ne zyra te vecanta, sipas kerkeses. 


Similar Listings