Apartament me Qera ne zonen e Bllokut


Apartament me qera ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti perbehet nga salloni i ndenjes dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Apartament per Qira ne Tirane: 

 • Siperfaqja 110 m2  
 • 1 dhome ndenje me:
  • divane 
  • ballkon 
  • TV
 • Kuzhine me:
  • sobe
  • aspirator
  • frigorifer
  • tavoline ngrenie
 • 2 dhoma gjumi  
 • 1 dhome gjumi me:
  • krevat dopio
  • dollap
  • komo me pasqyre
 • 1 dhome me:
  • 2 krevate teke
  • dollap 
 • 2 tualete
 • 1 tualet me: 
  • lavatrice
  • makine tharese
  • vaske
 • 1 tualet me dush
 • A/C ne cdo dhome 
 • Ndodhet ne katin e 11-te
 • Fare prane qendres se qytetit 
 • Prane restoranteve, dyqaneve, klubeve etj

Similar Listings