Vile me qira ne Tirane


Vile me qira ne Tirane. E mobiluar mire dhe me nje oborr te mrekullueshem.

Vile me Qira ne Tirane:

 • Siperfaqa - 400 m2
 • Vile me 2 kate
 • Secili kat 200 m2:
 • Kati perdhe:
  • Tre dhoma gjumi
  • Dy banja
  • Nje dhome sherbimi
   • Dhoma matrimoniale me banjo brenda
 • Kati i  pare 
  • Nje dhome gjumi
  • Kuzhine
  • Dhome ndenje
  • Nje dhome sherbimi
 • Kantine ne katin perdhes
 • Oborr qe rrethon vilen - rreth 1000 m2
  • Dhjetëra pemë frutore në kopsht
 • Kondisioner ne cdo ambjent te viles
 • Dritare xham të dyfishtë me gaz brenda
 • Dritare me grila dhe rrjeta kundër mushkonjave
 • Vend i mjaftueshem ne oborr per te parkuar
 • Pishine e jashteme
 • Cader dhe shezllong
 • Pamje te mrekullueshme mbi kodrat dhe malet në lindje të Tiranës    
 • Zona shumë i relaksuar dhe larg nga zhurma 

 

 


Similar Listings