Apartament me tre dhoma gjumi me qira ne Tirane


Apartament me Qira ne Tirane, ka 3 dhoma gjumi dhe eshte i mobiluar plotesisht.Apartamenti ndodhet ngjitur me Sheshin Wilson , zonen e Bllokut dhe disa minuta larg liqenit.

Apartment me Qira ne Tirane:

 • Siperfaqa 128 sqm 
 • Dhome dite + Kuzhine
 • Dhome dite me:
  • Divane 
  • TV 
  • Ballkon
 • Kuzine me: 
  • Mikrovale
  • Sobe 
  • Pianure 
  • Frigorifer
  • Tavoline ngrenie me kater karrige
  • *Te gjitha pajisjet jane te reja 
 • Tre dhoma gjumi  
 • Nje dhome gjumi me: 
  • Krevat dopjo
  • Dollap 
  • Komo me pasqyre 
  • Banjo
 • Dy dhomat e tjera me: 
  • Nje krevat tek secila
  • Tavoline pune
 • Dy banjo 
 • Nje banjo me: 
  • Dush
  • Makine larese 
 • Banja e dyte me: 
  • Vask
 • A/C ne cdo dhome
 • Apartment ne katin e 4-et 
 • Ashensor ne ndertese
 • Roje ne ndertese

Similar Listings