Vile me Qera ne Tirane teper komode per te jetuar


Jepet Vile me Qera ne kushte shume te mira, rishtazi e ndertuar nje nje ambjent te bukur dhe te qete ne Lunder, Tirane.

Karakteristikat e Vile me Qira ne Tirane: 

 • Siperfaqja e viles 600 m2
 • Siperfaqja e truallit 910 m2 
 • Kati nen toke, kati perdhes, kati i pare
 • 1 dhome ndenje e madhe
 • 3 dhoma gjumi + 1 dhome gjumi dyshe
 • 3 tualete 
 • Garderoba
 • Sistem A/C
 • Verande e kendshme me pamje te bukura
 • 2 vende parkimi 
 • Hapesira te mrekullueshme natyrore
 • Park rekreativ prej disa hektaresh:
  • Fushe basketbolli
  • Fushe tenisi 
  • Club house
  • Park natyral me peme
 • Ndertimi i pishines ne parcele eshte opsionale
 • Ndodhet prane qendres tregtare me te madhe ne Tirane
 • Ekip profesional qe siguron sherbime menaxhimi 24/7

*Komision menaxhimi duke filluar nga 90 Euro/muaj


Similar Listings