Apartament me tre dhoma gjumi me qera ne Tirane


Apartament me Qera ne Tirane, ne kushte te shkelqyera. Ideal per nje jetese te qete e te rehatshme ne rrethinat e qytetit

Apartament me Qira ne Tirane:

 • Siperfaqja e Apartamentit - 233 m²
 • Ka dy tarraca
 • Tarrace prej 33 m²
 • Tjetra prej 20 m²
 • Dhome ndenje + ngrenie me:
  • divan kend
  • televizor
  • tavoline ngrenie + karrige
 • Kuzhina e mobiluar me pajisje te kualitetit te larte:
  • furre
  • aspirator
  • frigorifer
 • Tre dhoma gjumi
 • Nje dhomë gjumi me:
  • krevat dopio
  • dollap rrobash
 • Depo
 • Dy banjo
 • Korridor
 • Ajer te kondicionuar
 • Ashensor 
 • Ndertimi eshte i standardeve të larta dhe mobilimi i nje cilesie shume te mire
 • Garazh nentokesor i mbuluar
 • Kompleksi i banimit perfshin:
  • nje zone te gjelber
  • nje pishine verore
  • nje shesh lojrash per femijet 
  • nje palester
  • nje dhome loje
  • kinema
 • Kompleksi rezidencial ndodhet prane qendres tregtare me te madhe ne vend. 

Similar Listings