Hapesire per zyre me qira ne Tirane. Zyra ndodhet afer Parkut te Madh te Tiranes.


AMBJENTE ZYRE ne TIRANE me Qira. Zyre e kedeshme me tre dhoma afer Parkut te madh te Tiranes.

Karakteristikat kryesore te ZYRES me QIRA ne TIRANE:

 • Siperfaqja - 135 m2
 • Tre dhoma 
 • Dy banjo
 • Nje ballkon
 • Pjeserisht e mobiluar
 • Kondisioner ne cdo dhome
 • Pozicionuar ne katin e 4-te
 • Ndertese me 10 kate
 • Nje ashensor ne ndertese
 • Ndodhet vetem 50 metra nga Parku 
 • Ndertesa me perdorim miks: zyra dhe apartamente
 • Orjentimi Veri  - Lindje

Cmimi : 1300 euro/ muaj


Similar Listings