Apartament Dupleks per Qira ne Tirane, Shqiperi.


APARTAMENT DUPLEX me QIRA ne TIRANE. Apartament i bukur dhe i rehatshem, në një lagje shumë të qete. Dy dhoma gjumi pajisur me gjithçka të nevojshme.

Karakteristikat kryesore te DUPLEX me QIRA ne TIRANE:

 • Siperfaqja: 120 m2
 • Dy dhoma gjumi

Kati i pare:

 • Living room with: 
  • Kendi divani
  • LCD TV
  • Tavoline kafe
  • Kondisioner 
  • Sobe per ngrohje
 • Kuzhine:
  • Sobe
  • Pianure
  • Frigorifer
  • Lavastovilje
  • Mikrovale
 • Nje banjo
 • Oborr i vogel ne hyrje

Kari i dyte:

 • Dhoma matrimoniale:
  • Krevat dopjo
  • Dollap
 • Dhoma e dyte e gjumit:
  • Divan qe hapet
  • Dollap
 • Nje Banjo
 • Nje ballkon
 • Të orientuar nga lindja
 • Parking 

 Cmimi: 700 euro / muaj

 


Similar Listings