Apartament me qira ne Tirane. Apartament me tre dhoma gjumi ne Tirane


APARTAMENT me TRE DHOMA GJUMI me QIRA ne TIRANE . Apartament i kendshem dhe i rehatshme me qira, ne nje zone shume te qete, pamje të bukur nga Kopshtit Botanik, larg nga zhurma e qytetit.

Karakteristikat kryesore te APRTAMENTIT me QIRA ne TIRANE:

 • Siperfaqja: 108 m2
 • Tre dhoma gjumi
 • Dhome ndenje

  • Divane
  • Plazma TV
  • Tavoline kafe
  • Tavoline ngrenie
  • Ajer i kondicionuar
 • Kuzhine:
  • Sobe
  • Pianure
  • Frigorifer
  • Lavastovilje
  • Mikrovale
 • Dhoma matrimoniale:
  • Krevat dopjo
  • Dollap
 • Dhoma e dyte e gjumit:
  • Nje krevat tek
  • Dollap
 • Dhoma e trete e gjumit:
  • Nje krevat tek
  • Dollap
 • Dy banjo
 • Nje ballkon
 • Apartament ne katin e 2-te 
 • Të orientuar nga veri-perëndim

 Cmimi: 700 euro / muaj

 


Similar Listings