Ambjent per Zyre me qira ne Tirane, prane Parkut te Madh te Liqenit


AMBJENT PER ZYRE ME QERA NE TIRANE. Zyre me tre dhoma dhe dy banjo. Eshte e pozicionuar prane Parkut te Madh te Liqenit.

Zyre me Qera ne TIRANE:

 • Siperfaqja e zyres- 110 m2
 • Ambjent me dy dhoma
 • Hapsire per kuzhine 
 • Nje ballkon
 • Dy banjo
 • Ajer i kondicionuar ne cdo hapsire te zyres
 • Ndodhet ne katin e 4-t te nderteses
 • Ndertese ne gjendje shume te mire
 • E pajisur me ashensor
 •  Dy minuta larg zones se Bllokut
 •  Prane bareve, supermarkete dhe restoranteve

 

 

 


Similar Listings