Apartament me Qera, me dy dhoma, ne Qender te Tiranes


Jepet me qera APARTAMENT ne TIRANE me 2 dhoma gjumi. I pozicionuar vetem 2 minuta larg Sheshit Skenderbej. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar me gjithcka te nevojshme, dhe ka shume hapesire. 

Karakteristikat e apartamentit me Qera ne Tirane:

Siperfaqja e apartamentit: 110m

Salloni:

 • Divane
 • Tavoline caji
 • Tavoline ngrenie
 • Televizor
 • Kondicioner

Kuzhina e paisur me:

 • Sobe elektrike
 • Frigorifer 
 • Aspirator 
 • Mikrovale

Dhoma e gjumit matrimoniale:

 • Kondicioner
 • Krevat dopio
 • Garderobe dhe pasqyre
 • Televizor

Dhoma e dyte me:

 • Dy divane
 • Televizor 
 • Tavoline e vogel
 • Ballkon

Tualeti me paisje te cilesise se larte

Ndertese e re

Hyrja ndodhet ne kat te 7te

Godina ka nje ashensor

 


Similar Listings