Apartament me Qera ne Tirane, ne nje zone te qete


Apartament i ri me dy dhoma gjumi ne Tirane. Apartamenti eshte plotesist i kompletuar me gjithcka te nevojshme dhe askush nuk ka jetuar me pare ne te. I vendosur ne nje zone te qete, apartamenti eshte i pershtatshem per kater persona. 

Karakteristikat e apartamentit me dy dhoma gjumi ne Tirane:

 • Siperfaqja e apartamentit 105m2
 • Dhoma e ndenies me:
  • Divane
  • Tavoline mesi
 • Kuzhina e kompletuar me:
  • Sobe
  • Aspirator
  • Frigorifer 
  • Lavapjate
  • Tavoline ngrenie
 • Dhoma matrimoniale me:
  • Krevat dopio
  • Dollap 
  • Komodine
 • Dhoma dytesore me:
  • Dy krevate tek
  • Dollap 
  • Tavoline studimi
 • Tualeti me dush dhe me lavatrice
 • Ashensor ne rezidence

Similar Listings