Apartament 3+1 me Qira ne Tirane me Pishine


APARTAMENT 3+1 me QIRA ne TIRANE eshte i nje cilesie shume te mire,  dhe ndodhet ne nje kompleks te sapondertuar banimi vetem 3,6 km nga qendra e Tiranes. Apartamenti eshte ideal për ata qe deshirojne te kene nje jete te sigurt, te qete, dhe te rehatshme.

Apartament 3+1 me Qira ne Tirane

 • Siperfaqja e apartamentit-169m2

 • 1 dhome ndenje

 • Kuzhine me :

  • Tavoline ngrenie

  • Frigorifer

  • Furre

 • Dhome matrimoniale me :

  • Krevat dopio

  • Dollap

  • Sirtare

  • Raft librash

  • Kondicioner

 • Dhoma e dyte e gjumit me :

  • 2 krevate tek

  • Dollap

  • Sirtare

  • Raft librash

  • Kondicioner

 • Dhoma e trete:

  • Divan-Shtrat

  • Dollap

  • Tavoline e vogel

 • 1 Ballkon

 • Dysheme me parket prej druri

 • Orientimi jug-perendim

 • Ndodhet ne katin e 2

 • Shtese-Parking nentokesor -100 euro

 • Shtese-Dhome magazinimi-70 euro

 • Kompleksi rezidencial ndodhet prane qendres tregtare me te madhe ne vend. 

 • Kompleksi i banimit perfshin:


  • nje zone te gjelber
  • nje pishine verore
  • nje shesh lojrash per femijet 
  • nje palester
  • nje dhome loje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Similar Listings